szlovák
HÍRPORTÁL TURISZTIKAI PORTÁL Cégjegyzék Regio Regia Üzleti Magazin Webstúdió Webáruház
Üzleti Kiskártya a KEM-Bridge Nettől rövid elkészítési határidővel! -=- Szeretné itt látni a saját ajánlatát is? Vegye fel velünk a kapcsolatot! -=- Regio Regia - A Közép-dunántúli Régió vállalkozóinak üzleti magazinja Telefon: 34/310-971
   Rendőrségi hírek

Bűnügyek, balesetek, rendőrségi felhívások, útellenőrzések, katasztrófavédelem.

Megnézem >>>

   Hasznos

Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!

Tovább >>> 

   Kapcsolat

KEM-Bridge Net

2800 Tatabánya, Táncsics u. 51.

Telefon / Fax: 34/310-971

E-mail: info@regioregia.hu

Web:
www.regioregia.hu

   MTI

   Tatabánya Kártya

   Programajánlat

! Balatonfüred és térsége !
! Badacsony és környéke !
! Sümeg és Tapolca környéke !
! Pápa környéke !
! Veszprém és Várpalota környéke !
! Bakony !
! Komárom és Bábolna térsége !
Esztergom és a Dunakanyar
! Bicske és Csákvár környéke !
! Tata és Tatabánya környéke !
Velencei-tó és környéke
! Dunaújváros és környéke !
Mezőség és Sárvíz
! Székesfehérvár és környéke !

Valami kimaradt?
Ajánlj Te is programot!

Regio Regia HírportálRegio Regia HírportálRegio Regia HírportálRegio Regia Hírportál


KOMÁROM ÉS KÖRNYÉKE PROGRAMJAI

 

Komárom

2017

 

XXVI. Komáromi Napok


2017.04.26. szerda

DÉL-KOMÁROM
 
19.00 Made in Hungária – a Magyarock Dalszínház előadása (Jókai Mozi)
 
ÉSZAK-KOMÁROM

08.30 „Dobré slovo – Jó szó”; szlovák nyelvű szavalóverseny szlovákiai magyar és magyarországi szlovák diákok részére
(Selye János Gimnázium)
09.00 „Nec arte, nec marte”; Észak- és Dél – Komárom alapiskolás tanulóinak helytörténeti vetélkedője
(Duna Menti Múzeum)
10.00 XXI. Óvodások olimpiai futónapja
(Klapka tér)
14.00 Észak- és Dél-Komárom képviselőtestületeinek közös ünnepi ülése
(Tiszti Pavilon díszterme)


2017.04.27 Csütörtök

DÉL-KOMÁROM

09.00 Nyitott Kapuk – „Komárom gyerekszemmel”
(Móra Ferenc Tagintézmény)
10.00 26. Történész konferencia
(Monostori Erőd, Konferencia terem)
10.00 Belügyminisztérium Országos Terepfutó Bajnokság, Komáromi Hivatásos Tűzoltó parancsnokság tűzoltó bemutatója
(Monostori Erőd)
18.30 Old Boy’s /Dél- Komárom/ – Drink Team /Észak-Komárom/ kosárlabda mérkőzés
(Komáromi Jókai Mór Gimnázium tornaterme)


ÉSZAK-KOMÁROM

08.30 Ifjú életmentők városi és járási versenye
(Holt-Vág part – Apáli)
09.00 IV. Viktoria Cup nemzetközi női labdarúgó torna
(Ą. J. ©ulek Gimnázium)
09.00 XVII. Ovi olimpia; óvodások ügyességi versenye
(Sportcsarnok)
09.00-12.00 Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola iskolai táncversenyének döntője
(Európa-udvar)
10.00-13.00 Ingyenes vérnyomás és koleszterinszint mérés
(Komáromi Információs Iroda, Klapka tér)
17.00 Az Észak-Komáromi Művészeti Alapiskola képzőművészet tagozatos diákjainak kiállítás megnyitója
(MAI Galéria, Nyár utca 12.)
17.00 Pap Gábor, hajdani komáromi lelkész, református püspök emlékkiállításának megnyitója
(Csemadok Galéria – Kossuth tér 3.)
19.00 Pajzán mesék Szeleczki Moncsival
(Viking Söröző)
20.00 Táncház – egy este népzenével, muzsikál a Hungarian Folkembassy zenekar
(Borozó – Európa udvar)
22.00 Partytime Special – Dj’s Boggie, Kovács, M-Junior; belépő: 3 euro, ISIC kártyával 2€
(West 2.0  club)


 
2017.04.28 Péntek

DÉL-KOMÁROM

11.00 Fesztivál megnyitó – Az Egressy Fúvószenekar és a Naumburgi Fúvószenekar közreműködésével.
(Komárom, Szabadság tér)
16.00 Protestáns egyházak Komáromban – történeti kiállítás megnyitója
(Klapka György Múzeum)
16.00 NB II U15 KVSE – FC Esztergom
(Czibor Zoltán Sporttelep)
16.30 Operett műsor – Eszlári Judit és Czuczor Dávid előadásában
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
17.00 Gleccser zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
17.00 Rhino fellépése
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
17.00 Izland – 12 nap a csodák földjén – Altmann B. Szilvia amatőr természetfotós kiállításának megnyitója
(Monostori Erőd, Konferencia terem)
17.30 Céanne és Bardon Ivett műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
18.00 NB II U14 KVSE – FC Esztergom
(Czibor Zoltán Sportelep)
18.30 Mary Popkids zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
18.30 Orot Máté és Gombás Ádám műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
19.00 Háry János – A Magyar Lovas Színház előadása
(Magyar Lovas Színház)
19.30 Sugarloaf zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
20.30 Galambos Lajos és zenekarának koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
21.00 The Biebers zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
22.00 Deák Bill Gyula koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
22.00 Utcabál – zenél az Elektron Band
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
23.00 Solymikonga műsora (03.00-ig)
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
23.00 Dj Makszim
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
00.30 Dj Bagó
(Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)
02.00 VJ Hubik (Videodj)
(Kayser Zenei Fesztivál, Foxconn Partysátor)

 

ÉSZAK-KOMÁROM
 
09.00 „Mérföldkövek XXI.” – helytörténeti konferencia
(Kultúrpalota – a Duna Menti Múzeum főépülete)
09.00 III. Rozmarin Cup; nemzetközi florball bajnokság a Polgármester kupájáért
(Sportcsarnok)
09.00-17.00 Nyitott Kapuk Napja a levéltárban
(az Állami Levéltár komáromi részlege, Vár u.2)
09.00 „Komáromi házikó” – a Ą.J. ©ulek Gimnázium alkotóműhelye 3-8 éves gyermekek számára
(Tiszti pavilon udvara)
09.00 Alap- és zeneiskolás tanulók zenés-táncos programja
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
10.00 Információs nap és vitafórum az Európa Unióról
(Tátra Mozi)
11.00 Hídépítő verseny
(Ipari Szakközépiskola)
14.00 „Kortársak kortársaiknak” – Az Építők utcai KéSZSZ iskola fodrász, kozmetikus és sminkes tanulóinak szakmai bemutatója
(Klapka tér)
16.00 „ SOLI DEO GLORIA” A protestáns egyházak története Komáromban, a Duna két partján című kiállítás megnyitója
(Klapka György Múzeum)
16.00 KODÁLY NYOMÁBAN – „Kis emberek dalai“ a komáromi magyar óvódások ünnepi hangversenye
(Duna Mente Múzeuma képtára)
16.00 A Borok és kézművesek utcájának ünnepélyes megnyitója
(Nádor utca)
16.15 „Borivóknak való” – Kátai Zoltán koncertje
(Klapka tér)
17.00 „Szórakozzunk együtt!” a Városi Nyugdíjas Klub tagjainak vidám műsora
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
17.00 „Ifjú tehetségek” – fiatal alkotóművészek 4. kiállításának megnyitója
(Creative Art Studio, Európa udvar 18)
18.00 KODÁLY NYOMÁBAN – a Concordia Vegyes Kar hangversenye Kodály és kortársai műveiből
(Duna Menti Múzeum képtára)
18.00 A MISS FUNK & The Wonderband együttes koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
19.00 Hanoh Levin: Az élet mint olyan –  a Zólyomi Színjátszók előadása; belépő: 3€, jegyfoglalás: 0905 466 107
(a Matica slovenská székháza)
19.30 A Memória társulat koncertje
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
20.15 MTB – Maiden Tribute Band együttes koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
22.15 Veres Mónika – NIKA koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)

2017.04.29 szombat

DÉL-KOMÁROM

08.00 XIII. Komárom (IVV) Túranap
(Rajt-cél: Rüdiger-tó, Tó Csárda)
08.00 – 15.00 Comorra kupa – Rádió távirányítású /RC/ autómodellek versenye
(II. bástya)
09.30 Koppánymonostori SE – Zsámbéki SK  U – 14
(Berecz Dezső Sporttelep)
10.00 „Miénk a színpad!” – helyi óvodások és iskolások bemutatója
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
10.00 Kimegyünk a Ligetbe! Móra Ferenc Tagintézmény bemutatója és a Máltai Szeretetszolgálat kézműves foglalkozása
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00 Kézműves Foglalkozás – Komáromi Tám-Pont Család- és Gyermekjóléti Intézmény (16.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00 Kézműves Foglalkozás – Kemence Egyesület Kézműves és Kézimunka Klubja (17.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00  – 15.00  Ismerkedés az íjászattal
(Angliai Park)
11.30 Kemence Bábcsoport műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
11.30 Koppánymonostori SE – Zsámbéki SK U – 16
(Berecz Dezső Sporttelep)
12.00 Czutorborsó műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
12.30 Lovagoltatás – Szőnyi Lovas SE (15.00-ig) (
(Jókai Gimmnázium udvara)
13.30 Kedves kovács zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
14.00 Komáromi Labdarúgó Csillagok találkozója;
(Czibor Zoltán Városi Sporttelep)
14.00 NB II U19 KVSE – Dorogi FC
(Czibor Zoltán Sporttelep)
15.00 NB II női junior KVSE – Solymári SC
(Komárom Városi Sportcsarnok)
15.00 Scage zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
15.00 Slágermúzeum a ’40-es, ’50-es évek slágereivel
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
16.00 NB II U17 KVSE – Dorogi FC
(Czibor Zoltán Sporttelep)
16.00 Régenment zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
16.30 Soulwave zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
16.30 Georges Boulange és barátai koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
17.00 NB III. felnőtt KVSE – Csepel FC
(Molaji Sporttelep)
17.00 NB II női felnőtt KVSE – Solymári SC
(Komárom Városi Sportcsarnok)
18.00 Mardi Gras Jazz Band koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
18.30 Belmondo zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
18.30 Kerecsen koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
19.00 Republic zenekar koncertje (Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
19.00 Háry János – A Magyar Lovas Színház előadása
(Magyar Lovas Színház)
20.30 Zolbert koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
20.30 Elit osztag koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
21.00 Fish! zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
22.00 Beatrice zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
22.00 Nosztalgia Disco DJ Tom Taylorral
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
22.30 Barions koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
23.00 Solymikonga műsora (03.00-ig)
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
23.00 Ban Dj
(KayseZenei Fesztivál, Partysátor)
00.30 Bóli & Pollák (Starriders)
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
02.00 Dj Kovács & Boogie
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)

ÉSZAK-KOMÁROM

08.00 XXII. Klapka György kupa; elöltöltős fegyverek nemzetközi lövészversenye
(S©K Royal Lövölde, IV. bástya)
08.00-09.00 Egészségmegőrző kerékpáros túrasorozat 1. túra, Indulás: Komárom, Szabadság tér; Táv: 35 km
(Brigetio Kerékpáros Sportegyesület)
09.00-17.00 Nyitott Kapuk Napja a levéltárban
(az Állami Levéltár komáromi részlege, Vár u. 2)
14.00–18.00 Kerületi Fúvószenekari találkozó és verseny
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
14.00–18.00 Ötlet, lendület, értékalkotásInnovatív képzőművészeti technikák – workshop nemcsak gyerekeknek
Lépésről lépésre – táncfoglalkozás nemcsak gyerekeknek
(Czafrangó Sylvia Magán      Művészeti Alapiskola – Európa udvar18)
14.00–18.00 „A rettegés éjszakája” az Újvárban; belépő: 2 euro
(belépés a Lipót kapun át)
15.00 City Reboot a Komáromi Napokon
(Rév, A Magyar Kultúra Háza)
15.00 A Pósfa zenekar népzenei koncertje
(Klapka tér)
16.15 William Shakespear: Szent Iván éji álom – musical a Drama»ák színjátszó csoport előadásában; jegyfoglalás: 0905 466 107
(a Matica slovenská székháza)
17.00 Lehár Ferenc szobrának koszorúzása születésének 147. évfordulója alkalmából (Lehár park)
17.30 A Cimbali Band és Danics Dóra koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
18.00 A Diamond Flowers – egyre sikeresebb szlovák alternatív rock, art rock – együttes  koncertje
(a Matica slovenská székháza)
18.45 Sör és étel kóstoló / A sör hét íze Ladislav Hornáček és Karol France előadásában
(Klapka tér)
19.45 A Desmod együttes koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
20.00 Fuierov rad együttes koncertje
(Matica-ház)
21.00 Emmer Péter instrumentális koncertje
(Klapka tér)
21.45 Az LGT Revival Band koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
23.00 DJ Dilemma szettje
(Klapka tér)


2017.04.30 vasárnap

 DÉL-KOMÁROM

09.00 Komárom Kupa tenisztorna
(Jókai Gimnázium)
09.00–16.00 Veterán motorkerékpár és autó kiállítás és találkozó
(Komárom, Szabadság tér 1.)
10.00 Iszkiri Gyerekzenekar műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
10.00 Kézműves Foglalkozás – Kemence Egyesület Kézműves és Kézimunka Klubja (17.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00 Lovagoltatás – Szőnyi Lovas SE (12.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00  – 15.00  Ismerkedés az íjászattal
(Angliai Park)
11.00 Kemence Bábcsoport műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
11.30 Délibáb Színház műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
12.30 GMThree zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
14.00 Bad Day zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
15.00 BB Belly Dance műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
15.45 A Naumburgi Fúvószenekar és az Egressy Fúvószenekar közös műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
16.00 Csengeri Attila és a Magyarock Musical Band koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
16.00 Sub Bass Monster műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
18.00 Blues Walkers
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
18.30 Peet Project zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
18.30 New Level Empire zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
18.45 Forrás Rádió játéka
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
19.00 Háry János – A Magyar Lovas Színház előadása
(Magyar Lovas Színház)
19.00 Zanzibar zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
19.30 Corelosa koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
20.30 Szabó Leslie és Torres Dani koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan  Színpad)
21.00 Ladánybene 27 zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
21.00 Egyéb Veszély koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
22.00 Anna & The Barbies zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
22.00 Slágerparty Danival
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
23.00 Jackson Criminal koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Zúzdaplacc)
23.00 Feelharmonx „Live act” zenekar műsora (03.00-ig)
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
23.00 Dj Bedecs
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
00.30 Kovács „Nagyember” László
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)
02.00 Dj Miller
(Kayser Zenei Fesztivál, Partysátor)

ÉSZAK-KOMÁROM

10.00 III. Brigetio MTB Maraton – és Gyermekversenyek; Helyszín: Komárom, Monostori Erőd; Táv: 33 km
(Brigetio Kerékpáros Sportegyesület)
10.00 A népművészet ünnepe
(Tiszti Pavilon udvara és amfiteátruma)
10.00 – 17.00 gyermekfoglalkozások: kézműveskedés, meseolvasás, rajzolás…
10.30 – 11.30 játszóház Méhes Katával
11.00   Mórinca Néptáncegyüttes
(Nagykér)
14.30 Ghyimesi Igricek (zene dudán, tekerőlanton, tapán dobon, ütőgardonon és dorombon)
15.15 Feszty Árpád Kamaraegyüttes
(Észak – Komárom)
16.00 Garabonciás Néptáncegyüttes
(Dél- Komárom)
17.00 Megyer  Táncegyüttes
( Nagymegyer)
18.00 Páva 2016 Gála, kísér Pál István „Szalonna” és bandája
20.00 Lakatos Róbert és a RÉV zenekar
13.00 Komáromi kincskeresés – búvárverseny- és bemutató
(Holt -Vág)
15.00 Nagy Csomor András és zenekarának népzenei koncertje
(Klapka tér)
15.00 A PREßBURGER KLEZMER BAND Balladák c. koncertje
(Menház – zsinagóga)
16.00 Csenky Niki koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
16.30 Slovenskí rebeli – ÉLET  (zenés-táncos folklór színházi előadás) nyilvános felvétel;  jegyfoglalás: 0905 466 107
(a Matica slovenská székháza)
18.00 A Fuera Fondo együttes koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
18.00 Kristóf Réka szoprán- és Méri Péter zongora estje
(Kultúrpalota – a Duna Menti Múzeum főépülete)
18.15 Junior club – modern táncbemutató
(a Matica slovenská székháza)
19.00 Csóka Eli és zenekarának koncertje
(Klapka tér)
20.00 MaO JAM akusztikus koncert
(Borozó – Európa udvar)
20.15 Celeste Buckingham koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
22.15 A Budapest Bár zenekar koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
23.30 DJ Dilemma szettje
(Klapka tér)


2017.05.01 Hétfő

DÉL-KOMÁROM

09.00 Tóth Mihály utánpótlás labdarúgó kupa
(Czibor Zoltán Sporttelep, Berecz Dezső Sporttelep)
10.00 Labdarúgó torna  – Komárom Város Önkormányzata, a Magyar Színész Válogatott és a Magyar Olimpiai Válogatott
(Czibor Zoltán Sporttelep)
10.00 Magyar népmesék – Bábuci Bábszínház műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
10.00 Kézműves Foglalkozás – Kemence Egyesület Kézműves és Kézimunka Klubja (17.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00 Természetjáró Bakancsos Klub játszóháza (18.00-ig)
(Jókai Gimnázium udvara)
10.00  – 15.00  Ismerkedés az íjászattal
(Angliai Park)
11.00 Zsebsün zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
11.00 Túravezetés az Erődben
(indulás a Lipót kaputól)
11.30 Komárom – Komárno Kötélhúzó verseny
(Erzsébet híd)
12.30 Kifordítva – költészet dalcsokorban
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
13.00 Túravezetés az Erődben
(indulás a Lipót kaputól)
14.00 Tihanyi Dániel műsora
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser – Színpad)
14.00 Néptánc Feszt – környékbeli néptánccsoportok találkozója (18.00-ig) – Aranykocsi Néptáncegyüttes (Kocs); Cseperedők Néptánccsoport (Bábolna); Forgatós Néptáncegyüttes (Mór); Garabonciás Folklór Egyesület (Komárom); Zúgó Néptáncegyüttes (Nagyigmánd)
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
15.30 Mészáros Tamás & Band koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
18.00 Radics Gigi koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)
19.30 Magashegyi Underground zenekar koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Mylan Színpad)
21.30 Bereczki Zoltán koncertje
(Kayser Zenei Fesztivál, Kayser Színpad)

ÉSZAK-KOMÁROM

06.00 7. Horgász- és halászléfőző verseny Komárom polgármesterének díjáért
(Holt-Vág)
10.00 Erős Emberek Országos Bajnoksága
(Klapka tér)
10.00 Megemlékezés és koszorúzás az 1919-es áttörés 102 áldozatának tömegsírjánál
(Katolikus temető)


10.00 Öregvár Nap
(Öregvár; bejárat a Villanytelepi útról)
10.00 – 17.00 Kézműves foglalkozások, gyermekjátékok, bátorságpróba és sok más meglepetés
10.30 Vitéz László – vásári kesztyűs bábjáték a kecskeméti Madzag Bábegyüttes előadásában
11.30 „Három kismalac egy kicsit másképp” – a Komáromi VMK mellett működő Schod amatőr színjátszó csoport szlovák nyelvű meseelőadás
12.20 a Madzag Bábegyüttes gólyalábasainak bevonulása
12.30  1848/49-es huszár- és gyalogos bemutató a 20. Felvidéki Tavaszi Emlékhadjárat résztvevőinek csatajelenete
13.30 Vásári komédiázás a Madzag Bábegyüttessel
14.30 Veterán autók felvonulása és kiállítása
15.00 Kukorica Jancsi, a Vitéz! Petőfi Sándor elbeszélő költeménye a Kuttyomfitty társulat feldolgozásában

11.30 Komárom – Komárno Kötélhúzó verseny
(Erzsébet híd)
12.00 „Jó ebédhez szól a nóta” – Ifj. Kovács József és cigányzenekara, valamint a zenekar  kiváló szólistája, ifj. Bertók Tibor
(Klapka tér – nagy színpad)
14.00–18.00 Ötlet, lendület, értékalkotás
Innovatív képzőművészeti technikák – workshop nemcsak gyerekeknek
Lépésről lépésre – táncfoglalkozás nemcsak gyerekeknek
(Czafrangó Sylvia Magán Művészeti Alapiskola – Európa udvar18)
14.00 Klapka György szobrának megkoszorúzása Az Első Izsai Lovas és Hagyományőrző Egyesület 20. Felvidéki Tavaszi Emlékhadjárata alkalmából
(Klapka tér)
15.00 Tánc – délután
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
15.00 A Szabadidő Központ táncosainak bemutatója
15.30 A Dunajíček és a Mamičky od Dunaja együttesek műsora
16.15 A Niki dance &sport klub társastánc bemutatója
16.30 Bollyvood indiai tánc a Bindi tánccsoport előadásában
15.00 A Matica slovenská mellett működő népi zenekar koncertje (Klapka tér)
15.45 Pepita Tours Utazási Iroda VIII. Nagy Tavaszi Sorsolása összekötve Fekete Szilvia – Szisza koncertjével
(Klapka tér – nagy színpad)
16.30 A Vidám Fiúk fúvószenekar koncertje
(Klapka tér)
17.30 Emmer Péter és Marián Grexa közös koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
18.00 A Borostyán együttes Világ c. koncertje
(Tiszti Pavilon amfiteátruma)
18:00 Operett gála – Fellépnek: Andrásfalvi Derzsi György, Kollár Katalin, Kevicky Tünde, Kovács Nagy Andrea, Derzsi György és a Komáromi Kamarazenekar; vezényel:  Medveczky Szabolcs; belépő: 5€
(VMK nagyterme)
18.30 A Vidám Fiúk fúvószenekar koncertje
(a Matica slovenská székháza előtt)
19.30 RETRO DISCO (open air) DJ ČEKU
(a Matica slovenská székháza előtt)
19.30 Király Viktor koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
21.30 Kasza Tibor koncertje
(Klapka tér – nagy színpad)
22.30 Színpadi lézer- és pyro show
(Klapka tér – nagy színpad)



 

 

 


 

.

 

Bábolna

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Üzleti magazin


129. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



128. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



127. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



126. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



125. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



124. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



123. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



122. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



121. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!



120. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!



119. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!



118. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!


117. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!



116. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!


115. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!



114. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!


113. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!


112. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!


111. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!


110. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!


109. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!



108. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!    Lapozós verzió!



107. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!  böngészős verzió!  Lapozós verzió!



106. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!



105. lapszám
Letölthető Pdf formátumban!böngészős verzió!Lapozós verzió!


2011. 104. szám pdf

2011. 104. szám lapozós

2011. 104. szám 
böngészős verzió

 


2011. 103. szám pdf

2011. 103. lapozós

2011. 103. szám 
böngészős verzió


2011. 102. szám
böngészős verzió

2011. 102. szám - pdf verzió


2011. 101. szám
(lapozgatós)

2011. 101. szám 
böngészős verzió




2010. 10-12. szám pdf

2010. 10-12. lapozós

2010. 08-09. szám pdf

2010. 08-09. lapozós

2010.08-09. böngészős verzió


2010. nyár

2010. nyár böngészős verzió

2010. nyár letölthető pdf


2010. március-április

2010. március-április böngészős verzió


2010. január-február

2010. január-február böngészős verzió


2009. különszám

2009. Különszám böngészős verzió

Archivum

   Borászati kalauz

A Királyi Régió borászati
és turisztikai kalauza
2011

A Közép-dunántúli
Régió Szállás és
Gasztrokalauza
2009 (20 MB)

A Közép-dunántúli
Régió Szállás és
Gasztrokalauza
2008 (23 MB)

vendeg2007.jpg

A Közép-dunántúli
Régió Szállás és
Gasztrokalauza
2007 (26 MB)

ÁllásÉpítőiparKisipari gyártóMezőgazdaságSajtó, MédiaVallás
ÁruházFaiparKisipari szolgáltat...MinőségbiztosításSzálláshelyVas, Acél, Színesfé...
Autó, MotorFémszerkezetek gyár...KiskereskedőMobiltelefonSzállítás, Fuvarozá...Vegyipar
Biztonság, Biztonsá...Film, Fotó, OptikaKölcsönzésMűszaki cikkSzámítás- és Irodat...Vendéglátás
BútorFilm-, Mozi-, Szính...Könyv, ZeneMűvészeti tevékenys...Szépség, EgészségVillamosság
CégügyekHobbiKörnyezetvédelem, h...NagykereskedésSzivattyúkÜvegtechnika
CsaládIdegennyelvKözhasznú informáci...Nyomda, Sokszorosít...Szolgáltatás
DivatáruIngatlanKözigazgatásOktatásTakarítás 
EgészségügyIpari üzem, Gyár, B...KözüzemPénzügyTávközlés, telefon,... 
ÉlelmiszerKedvenceinkLakberendezés, Otth...Reklám, DekorációTervezés 
Energia, Fűtés, VízKereskedelemLátnivalókRuházatUtazás