Három fehérvári tehetség közül ketten aranyérmesek: Kovács Sarolta és Demeter Bence Junior öttusa-világbajnokság Székesfehérváron
A magyar színeket Tóth Adrienn, Kovács Sarolta, Cseh Krisztina és Filótás Edina, illetve Demeter Bence, Demeter Gergely, Bíró Szabolcs és Prill Péter képviselte. A Demeter testvérek és Kovács Sarolta Székesfehérvárért is küzdött a 31 ország 170 versenyzős mezőnyében. Kiemelkedő siker, hogy Sarolta és Bence – akik az életben egy párt alkotnak – a dobogó legfelső fokára állhattak.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!