Víz, Zene, Virág Fesztivál gyepshow-val A székesfehérvári katonazenészek Tatán
„Nagykorú” lett a tatai Víz-, Zene-, Virágfesztivál. Ezen a hétvégén immár a tizennyolcadik alkalommal rendeztek nyárköszöntő fesztivált a dunántúli városban. A június utolsó hétvégéjén megtartott programra negyedik éve a Magyar Honvédség vállalkozó szellemű zenekarait is invitálják. A hazai és a debreceni alakulat zenészei mellett a székesfehérvári parancsnokság is képviseltette magát Tata belvárosában. A felvonulás, a térzene és a showelemek látványos kombinációja tömegeket vonzott. A Székesfehérvári Katonazenakar Ruff Tamás százados vezényletével sikeres szereplést tudhat maga mögött. Dr. Göde Andrea
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!