Ökölvívó gála Tatán
A Tatai Aréna ökölvívó szakosztály, ökölvívó versenyt rendezett Pünkösdkor a Pikantó Étterem támogatásával. Az ökölvívó tornát szép környezetben, a Tatai tó partján lévő Pikantó udvarban rendeztek meg.
Az ökölvívás, szerelmeseinek, minden adott volt ahhoz, hogy kellemesen töltsük el a délutánt, a Pikantó udvarában. Nagyon szép környezet, kellemes ebéd várta a versenyzőket edzőket. Több egyesület élt a lehetőséggel, amit nevezzünk „Pünkösdi pofon partinak”, hogy megmérettessék versenyzőiket. A rendezvény színvonalát növelte, hogy a nézőtéren helyet foglaltak a magyar ökölvívó válogatott tagjai, akik az Európa Bajnokságra készültek az edzőtáborban, és közösen kimentek megnézni buzdítani, sporttársaikat. Díszvendégként megjelent a rendezvényen Kovács Attila (Vipera) is, aki hamar elvegyült a közönség soraiban. A tornán, a hazaiak mellett részt vettek a Honvéd Sashegy, a Győr, az Oroszlány, Komárom, az Erzsébet Ring Sc, a Székesfehérvári Alba, Székesfehérvár és a Zuglói Boksz klub versenyzői. Nemcsak a helyszín és a vendéglátás volt parádés, hanem a mérkőzések is élvezetesek voltak. Mivel több azonos képességű pár csapott össze, hatalmas küzdelmeket láthattunk. A szépszámú nézősereg igen jól szórakozott, köszönhetően az ökölvívóknak, a fellépő helyi táncosoknak, és a hastáncos lányoknak. A kiváló szervezés és lebonyolítás Flórián Béla, Kaló László és Kardos József érdeme. A rendezvény zavartalanságáról a Sec-Corp biztonságtechnikai cég gondoskodott.
|