Augusztus 20-án ünnepélyes keretek között avatták fel a Szigetfő utcában az új rácalmási Városháza épületét. Az egykori Meszlényi-Exler kúriák gyönyörűen felújított épület-együttesében egy korszerű, ügyfélbarát intézmény működik majd, amelyet november 21-én vehetnek birtokba az önkormányzat dolgozói és a rácalmási polgárok. Az avatóünnepségen a nemzeti színű szalagot közösen vágta át Schrick István polgármester, L. Simon László országgyűlési képviselő és Mr. Sang Il Lee, a Hankook Tire Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!