A Komárom Megyei Iparszövetség közgyűlése Felértékelődött a munkájuk
2015. május 21-én tartotta Közgyűlését a Komárom-Esztergom Megyei Iparszövetség. Benkovics Alajos, elnök, dr. Petőcz Erzsébet, ügyvezető igazgató és Jankovszky Sándor, a Felügyelő Bizottság elnöke adott számot az éves munkáról.
A KEM KISZÖV elnöke beszámolt a Magyar Iparszövetség – OKISZ – legutóbbi ülésén elhangzottakról. Az egyik jó hír: a Jogpont szolgáltatás folytatódhat, a másik, hogy a Kormány egy új felállású társadalmi szervezeti partnerséget kíván kialakítani, és ebben számít az OKISZ-ra. Ezt követően dr. Petőcz Erzsébet számolt be a megyei szervezet éves munkájáról, a következő időszakra kitűzött főbb célokról, feladatokról. A beszámolót a Közgyűlés tagjai elfogadták. A továbbiakban az igazgatónő a tagszervezetek által előzetesen benyújtott adatok alapján ismertette a szervezet összesített gazdálkodási adatait, mutatóit. Végül a Közgyűlés arról is döntött, hogy a 2015-20-as időszakra az OKISZ Jelölő Bizottságába – az előző ciklushoz hasonlóan - dr. Petőcz Erzsébetet delegálja. A Közgyűlés a tagok hozzászólásával, majd egy ünnepi ebéd mellett, baráti beszélgetéssel zárult. -réz |