Tatabánya - A Komárom-Esztergom megyei Kormányhivatalban október 22-én rendezték a „A járási hivatalok integrálása a kormányhivatalok ügyfélszolgálati rendszerébe” (EKOP-2.1.23-2013-2013-0001) és „A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése” (EKOP-1.2.26-2013-2013-0001) című, uniós forrásból finanszírozott kiemelt projektek záró konferenciáját. Dr. Kancz Csaba kormánymegbízott elmondta, hogy a programok célja az volt, hogy a jogi és szervezeti háttér kialakításával együtt a fővárosi és megyei kormányhivatalok járási hivatalainak informatikai fejlesztése is megvalósuljon. A projekteket sikeresen, párhuzamosan valósították meg, és azok egymást kiegészítve szolgálják a területi közigazgatás teljes megújítását.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!