Nem is választhatott volna megfelelőbb időpontot Tatabányán a T-Szol Zrt. felújított székházának ünnepélyes átadójára, mint a 66. Bányásznap nyitónapját. A nemes hagyományok folytatását vállalta magára a T-Szol Zrt. is. A funkciójában és megjelenésében is modernizált épületben a jövőben nem csak a cég munkatársai, de az oda költöző más városi vállalatok dolgozói is minőségi szolgáltatást nyújthatnak valamennyi tatabányai számára. Dr. Hidas János az igazgatóság elnöke köszöntötte a megnyitó vendégeit.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!