Egymillió balesetmentes munkaóra - hetedszer BorgWarner - Safety Award ünnepség
A BorgWarnernél kiemelt figyelmet fordítanak a biztonságra, munkavédelmi eszközeik folyamatos felülvizsgálatára. A dolgozói visszajelzések nagyon fontosak számukra. Az odafigyelés sikerességét mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 után 2018-ban immáron 7. alkalommal sikerült elérniük az egymillió munkahelyi baleset nélküli munkaórát ezáltal hetedszer, ismét Safety Award díjat vehettek át.
A díjat Robin Kendrick, a BorgWarner cégcsoport Turbo üzletág igazgatója és Davide Girelli, a BorgWarner cégcsoport Turbo üzletág európai igazgatója adta át Bogár Attila, a BorgWarner Oroszlány Kft. ügyvezető igazgatója részére a vállalat nevében. Ez azért rendkívüli teljesítmény, mert ezzel egyedülállóak a BorgWarner csoporton belül, így erre az eredményre igazán büszkék lehetnek! A Safety Award ceremónia jeles esemény a cég életében, ezért minden évben nagyszabású díjátadó ünnepséget szerveznek minden dolgozó részvételével. A díjátadó ünnepségen a balesetmentes munkaórákat úgy köszönik meg dolgozóiknak, hogy mindhárom műszakban megvendégelik őket pogácsával, meleg étellel, és üdítővel és minden egyes dolgozó (akár kölcsönzött, akár saját állományos) értékes és hasznos tárgyjutalmat kap. Ezek között az ajándékok között volt már utazótáska, hátizsák, mellény és softshell kabát is. Az ajándékokat a dolgozók kívánsága szerint rendelik meg a vezetőséggel és az üzemi tanáccsal előzetesen egyeztetve, így a dolgozók azokat szívesen hordják, örülnek nekik. Az ugyanolyan ruházat erősíti az összetartozást, és jó érzéssel tölti el a dolgozókat, ha az utcán felismerik a szembejövő kollégát. A díjjal együtt az anyavállalat 20.000 dollárt is átutal a díjnyertes részére, amit a társadalmi felelősségvállalás keretein belül jótékony célra fordítanak. Elsősorban a helyi szervezeteket, intézményeket támogatják, ezért adományozottaikat is ennek szellemében választják ki. 2018-ban a - "Ments Meg!" Oroszlányi Állatvédő Egyesület képviseletében: Omáscsik Orsolya elnök, Oroszlány Önkormányzat Tűzoltó Parancsnokságának képviseletében Nemes Kálmán parancsnokhelyettes és a József Attila Alapítvány képviseletében Tóth Gábor intézményvezető vehetett át támogatást.
VK |