Tizenhét év után is világít a fény, amely a világosságot, a melegséget jelenti a dévai gyermekotthon lakói számára. Tatabányán ismét Déva Gálát rendeztek Böjte Csaba testvér gyermekeinek megsegítésére. A szeretet lángját a kezdetekkor Bencsik János, majd az őt követő Schmidt Csaba is tovább éltette, most pedig a város jelenlegi polgármestere tett ígéretet a folytatásra. Szücsné Posztovics Ilona megköszönte a közreműködőknek és a fellépőknek azt a munkát, melynek nyomán Tatabánya az önzetlenséget jelképezi a dévai gyermekek számára.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!