Az Alba Aréna telt házzal nyitotta meg kapuit Székesfehérváron. Mindkét magyar-norvég meccset a hazaiak nyerték, és a szurkolók elbúcsúzhattak a jégkorong válogatottól visszavonuló Kóger Dánieltől, Magosi Bálinttól és Szirányi Bencétől. Játékosaink együtt összesen 400 válogatott mérkőzésen viselhették a piros-fehér-zöld mezt, most azonban ünnepélyesen elbúcsúztak a nemzeti csapattól.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!