Tata város önkormányzatának szervezésében idén is a Kiss Hotelben rendezték meg a legtöbb adót fizető vállalkozások találkozóját. Az önkormányzat hosszú ideje aktív, jó partneri kapcsolatot ápol a helyi cégekkel, vállalkozásokkal. Ezt az együttműködést 2019 óta külön kapcsolattartó koordinálja, de folyamatosan lehetőség van a személyes találkozókra, egyeztetésekre is. Az eseményen Michl József polgármester bemutatta a Magyary-terv 3.0 vitairatát, melyhez számos cég hozzászólt és javaslatokat, ötleteket adtak.
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!