A helytörténettel foglalkozó kis közösség minden évben kiállítást rendez a lakosságnak a régmúlt fotóiból. Idén novemberben is a Nemzedékek Háza adott otthont a gyűjteménynek. Családok, magánszemélyek adják kölcsön félve őrzött emlékeiket, hogy a gárdonyiak láthassák egy-egy családtagjukat, valamilyen hagyományt, munkafolyamatot, épületet, közéleti eseményt. A zömében fekete-fehér fotók alatt megkapó a kézzel írt képaláírások személyessége is. Tartsanak velünk egy ízelítő erejéig!
Új rovatot indítunk portálunkon! Hasznos, megfontolandó tényekről, információkról, problémákról tájékozódhatnak cikkeinkben, ahol természetesen a megoldásról is lehet olvasni!