M1 SZERVIZ TATA Kft. - mikro-vállalkozás, nagy eredményekkel 2025 év elejétől Ford partnerszerviz lesznek
A néhány éve befejeződött bővítés eredményeként új fejezet kezdődött az M1 Szélvédő és Karosszéria Szerviz Kft. életében. Időszerűvé vált a névváltoztatás, új „gyermek” született, mégpedig M1 SZERVIZ TATA Kft. néven, székhelyük pedig 2014-ben a Tatai Ipari Parkba került. A hasznos terület mellett a szolgáltatások köre is bővült.
- Tata legnagyobb márka független szervize vagyunk - mesélte Szinak Gábor ügyvezető-tulajdonos -, ahol sokféle gépjárműalkatrész egy helyen megtalálható. Az első helyünk egy bérelt műhely volt, innen kezdődött minden, onnan nőtte ki magát a cég. A vállalkozás 2006-ban indult, és ma a Tatai Ipari Parkban található hétszáz négyzetméteres csarnokunkban minden autószerviz szolgáltatás megtalálható, beleértve az autóüveg- és a karosszéria-javításokat is. - A gépjárművek általános szerviz javítását 3.5 tonnáig vállaljuk, a karosszéria és autóüveg-javítása nincs súlykorlátozáshoz kötve. A telephely mára elérte azt a formáját, amit megálmodtunk - Jelenleg Tatán egyedüliként, és legnagyobbként foglalkozunk gépjármű szervízeléssel. Újdonság, hogy jövő év elejétől Ford partnerszerviz leszünk! A gyári javításokat is elvégezzük, a garanciaidőn belüli olajcseréket és a szerviz feladatokat is. - Az autóüveg- és a karosszéria-javítás mellett vállaljuk személygépkocsik, kis tehergépkocsik olajcseréjét, fék- és futóműjavítását, a diagnosztikai hibák feltárását, javítását. Minden körülmény adott ahhoz, hogy a fenti szolgáltatásokat hatékonyan, gyorsan és precízen elvégezzük. Amennyiben a segítségére lehetünk, kérem, keressen bizalommal! Az M1 SZERVIZ TATA Kft. megbízhatóságát jelzik a különféle elismerések is, Szinak Gábor - kinek cége 9-10 embernek ad változatos munkát - 2017-ben megkapta „Az Év Vállalkozója” kitüntető címet. A téli autózásról is szó esett, az ügyvezető azt tanácsolta, hogy feltétlen nézessük át gépjárművünket, és legyünk figyelemmel az ablakmosó- és a hűtőfolyadékra. Tegyük téli üzemmódba autónkat, és a téli gumik legyenek felszerelve!
KTJ |